Чому саме тести?

Більшість педагогів погоджуються з тим, що люди зберігають інформацію краще, коли вони використовують її для чогось. Тому я вважаю, що невеликі тести для самоперевірки студентів на основі їхнього поточного читання чи іншого навчального матеріалу, є дуже корисними. Більшість студентів погоджуються, що виконання тесту відразу після прочитання чи прослуховування лекції допомагає їм запам’ятовувати цей матеріал.

Що тут є?

З’єднані сторінки, дозволяють створювати чотири різні види завдань шляхом введення мінімально відформатованих питань та отримання повністю відформатованих тестів у форматі HTML, готових до використання вчителями на їхніх веб-сайтах. Приклади доступні на сторінці Trivia Quiz Room, хоча не всі вони були створені з використанням справжніх версій програмного забезпечення, а деякі з них були відкориговані після початкового виробництва.

Досвід.

Я зробив сотні, а можливо і тисячі, тестів для новачків коледжів, які використовували це програмне забезпечення, яке на мою думку є надійним. А студенти – справжні ентузіасти. Деякі користувачі, сказали мені, що те що є доступним тут в освітньому плані є навіть кращим за комерційні продукти.

Юридичні матеріали.

Ви можете безкоштовно створювати вікторини за допомогою цих сторінок для тестування. Ви маєте тести, а запис використання сторінок не зберігається на вашому сайті.

Особливості:

  1. Кожна вікторина приймає форму інтерактивної веб-сторінки, яка має бути  спочатку створити тут, а потім завантажена та розміщена на сайті вчителя, де вона може бути доступною і для студентів.
  2. Механізм Javascript, який оцінює кожну вікторину, є внутрішнім для самої вікторини і повідомляє результати лише студенту. Кожна вікторина працює в автономному режимі і немає жодної можливості запитати хоча б щось у вчителя. (Спостереження. Це допомагає студентам уникнути зайвих хвилювань через те, що вчитель може помітити недосконалість оволодіння матеріалу студентом, а це значною мірою виключає бажання учня до обману, списавши вікторину.)
  3. Коли учень підтверджує відповіді, він/вона не знає правильних відповідей, а йому вказуються лише неправильні відповіді. Це дозволяє учневі змінити потенційно неправильні відповіді та повторити спробу. Це заохочує учня переосмислити пропущені запитання, перевірити точність своїх «можливо», і т. д. Однак, щоб уникнути випадкового здогаду відповідей, використовуються різні пристрої для обмеження кількості «вільних» припущень.
  4. Кількість і (коли це має сенс) формат питань не фіксується заздалегідь. (Наприклад, для одного запитання може бути 2 правильні  варіанти відповідей, а для іншого -10, або для одного запитання необхідно обрати 3 правильних варіанта з 5 можливих, тоді як інші питання потребують лише унікальної відповіді і т. д.).
  5. Кожен тест може бути перевірений самим учнем і не вимагає перевірки вчителя після того, як тест буде розміщений на сайті. Таким чином, студенти отримують миттєві результати, при цьому пам’ятають, чому вони відповідали саме так, а не інакше, а вчитель може приділити достатньо уваги саме навчанню студентів.
  6.  Хоча вікторина і була створена тоді, коли вчитель виставляє запитання та відповіді на сторінці мого сайту, результати вікторини призначені саме для вчительського комп’ютері або сервера, та повністю незалежні від мого сайту, який не залишає жодних слідів.
  7.  Після завантаження вікторини додаткове підключення до сервера не потрібне. За бажанням студент може зберегти вікторину на будь-якому комп’ютері за допомогою браузера. Таким чином, мінімальний час в мережі необхідний для тих, хто використовує dial-up модеми в різних регіонах світу з мінімально доступним Wi-Fi з’єднанням.

Типи тестів та приклади:

П’ять типів тестів перераховані в порядку, в якому я вважаю вони є найбільш корисними. Я вважаю, що переважна більшість моїх опитувань, є першими двома типами.

• «Подумай ще раз» – тест множинного вибору — це тест з багатьма варіантами відповідей, який дає студенту загальний бал, але не правильні відповіді, заохочуючи його змінювати обрані варіанти, доки вони не будуть правильними. ( Додатково встановлена оцінка «awesomeness» кожного разу зменшується час, коли активізується кнопка. Оцінка 100% надається, коли тест вперше виконано правильно). Посилання: зразок тесту, сторінка Quiz-Maker для створення нових тестів подібного формату.

• «Лінійний світ» – тест на встановлення правильного порядку —  пропонує організувати алфавітний список елементів у іншому порядку (наприклад, історичний порядок, встановити порядок із заходу на схід, за розміром та ін.). Вчитель просто вводить елементи в «правильний» порядок, а творець тесту створює алфавітний список та напрямки, які пропонують учневі переміщати їх вгору та вниз для досягнення правильної послідовності. Посилання: зразок тесту, сторінка Quiz-Maker для створення нових тестів подібного формату.

• «Знайди відповідність» – тест на  встановлення відповідностей – передбачає невелику кількість пар слів, які мають бути з’єднані традиційним методом. У цій версії не використовується графічний інтерфейс «перетягування», тому хоча вона і вважається по-дитячому легкою, але при цьому є досить ефективною. Відповідні пари запитань іноді вважаються надто «легкими» для серйозної роботи, але це залежить від предметів. Багато людей знайдуть два зразки навмисно складними. Посилання: зразок тесту, другий зразок, сторінка Quiz-Maker для створення нових тестів подібного формату.

• «Гукай дядька» — тест на встановлення дефініцій —  містять дефініції і потребують надати їх визначення. Якщо ви не знаєте відповідь, ви можете «гукати дядька», натиснувши в «Кошик дядька», який надасть como criar um blog правильний термін. Якщо ви будете «гукати дядька» занадто часто, вас назвуть «нюнею» у вікні оцінки. Посилання: зразок тесту, сторінка Quiz-Maker для створення нових тестів подібного формату.

• Тест «Flashcard» набагато простіший, адже просто містять перелік термінів. Студент намагається сформулювати визначення терміну, після чого натискає на нього, а в поле відповіді з’являється визначення вчителя. Наразі тест не має системи оцінки, але для мотивованого студента це може бути корисним інструментом для оцінювання, а також тест має хороший потенціал для використання парами студентів, котрі перевіряють один одного. Поле для відповідей не дозволяє робити вирізання чи вставку, щоб не перешкоджати студентам використовувати тест-картки для запам’ятовування матеріалу. Цей формат добре працює з великою кількістю слів. Потенційно можна розмістити до ста карток. Посилання: зразок тесту, сторінка Quiz-Maker для створення нових тестів подібного формату.

Для отримання додаткових тестів, натисніть тут, щоб відвідати мою «Trivia Quiz Room». (Деякі тести у розділі «Тести» були зроблені або змінені вручну, і їх формат не обов’язково має бути  відтвореним за допомогою сторінок, що входять до тесту).

Хакерство студентів

На сьогоднішній день, коли роботи з комп’ютером стає все більш важкою, деякі студенти спокушаються подивитися на вихідний код або з цікавості (що, ймовірно, добре), або для того, щоб знайти правильні відповідь на запитання (що, ймовірно, погано, але зазвичай з цим набагато більше неприємностей, ніж користі). Я не зробив нічого для того, аби JavaScript був зовсім незрозумілий. (Навпаки, я зробив його максимально ясним, щоб вчителі могли вносити зміни.)

Вчителі, які намагаються уникнути подібного досвіду, можуть використати програмне забезпечення для шифрування, щоб зробити вихідний код незрозумілим, при цьому веб-сторінка може правильно функціонувати.

Проста програма кодування WebCrypt Pro доступна приблизно за 40 доларів від декількох дистриб’юторів, включаючи Best Shareware. Таке шифрування не може бути зворотним, тому зашифровані програми зазвичай створюють резервну копію оригіналу. Оскільки ці тести призначені для роботи в автономному режимі, відповіді на них мають бути прикріплені до них, а відтак жодна програма шифрування не захищає повністю від атаки рішучого, обізнаного та винахідливого студента-хакера. (Дійсно, навіть я зміг перемогти WebCrypt Pro.) Тим не менше, WebCrypt Pro принаймні змушує витратити на злам більше часу, ніж просто взяти тест.

Щоб побачити, як працює шифрування, ви можете переглянути демонстраційний тест в незашифрованому та зашифрованому вигляді. Ці два файли повинні виглядати однаковими і працювати однаково, але якщо ви використовуєте ваш браузер для перегляду «сторінки джерела», ви можете побачити різницю. (Вони були зашифровані WebCrypt Pro.)

Варто сказати про застереження щодо WebCrypt Pro: якщо ви використовуєте розширений набір символів (наприклад, так звані лапки «66-99»), то ваш файл потрібно перетворити в формат ANSI (представляючи розширені символи з амперсандними кодами) відразу після того як ви створили тест, але ще до шифрування; в іншому випадку ви потрапляєте в розширені символи, перетворюючись на «сміттєві символи». (Тут тести перетворюють амперсанд коди в Unicode, тому перетворення в ANSP амперсанд код повинне бути ПІСЛЯ створення самого тесту і ПЕРЕД шифрування.) Це можна зробити в Microsoft Word (з великою обережністю) або в безкоштовній програмі утиліта, такій як BabelPad, конвертуючи «з Unicode до Decimal». WebCrypt Pro, незважаючи на зворотні твердження, не може обробляти Unicode / UTF-8.

Інші мови

Виправлення помилок з іншими скриптами: крім проблем із шифруванням, створені тести, що містять розширені набори символів, іноді можуть неправильно працювати. Ось деякі відомі проблеми:

• Деякі програми (наприклад, «Лінійний світ») організовують окремі елементи в алфавітному порядку. Це не завжди правильно для листів, відмінних від ANSI формату. Обхідний шлях полягає в тому, щоб створити запитання  до тесту із фіктивними літерами в якості перших слів відповідних елементів, а потім для виправити тексту (не імен змінних) у виконаному файлі.

• Незважаючи на те, що заголовок HTML вказує вихідну сторінку як таку, що відповідає світовому стандарту UTF-8, вона НЕ додає невидимий вхідний код, тому насправді він це буде «ANSI як UTF-8», якщо ви не зміните його за допомогою власного програмного забезпечення . Проте у більшості випадків це не має значення.

• Деяке програмне забезпечення для шифрування, як вже зазначалося, також може придушити деякі символи кількох мов. У мене виникли труднощі із файлами UTF-8 з використанням розширеного набору символів. Якщо ви працюєте з іншими мовами крім англійської, ви можете перевірити це. Може знадобитися попереднє шифрування перетворення в розширений формат амперсанда.

• Навіть більше ніж з англійськими тестами, важливо тестувати кожну вікторину, яку ви створюєте, щоб переконатися, що вона поводить себе точно так, як передбачалося.

Для використання на есперанто в Diversaj Helpiloj por Instruistoj були модифіковані три типи вікторин.

Переклади попередніх версій цієї сторінки (але не самі тести) також є у вільному доступі. Зверніть увагу, що через те що переклади були створені для уроків англійської мови, перекладені сторінки, зазвичай, не оновлюються, а діючі в них посилання прикріплені на ті ж самі сторінки англійською мовою.