Доктор Герберт Р.Й. Грош, «Комп*ютерний геній, що керував важливими космічними та технологічними проектами, Грош доклав чималих зусиль у виявленні та опису взаємодії між швидкістю та вартістю комп’ютерів». — ACM Fellows Award Citation, 1995

«Багато років тому я думав, що я найкмітливіший хлопець у світі. Але потім я зустрів Джона фон Неймана і Річарда Фейнмана. В останні десятиріччя я нарешті знайшов сайти Бемера!! Нічого кращого не могло і статись. Особливо для дев’яносторічного діда». — Герб Грош, 26 листопада 2003 р.

З автобіографії Герба 1991 року : «Я почав займатись комп*ютерними технологіями п’ятдесят років тому. Я був другим вченим, якого коли-небудь найняв IBM, і я спостерігав за Уотсонами на Olympus, Біллом Норрісом та Кеном Олсеном та Джином Удалю, а також за тисячьма великих практиків та наукових діячів. Пізніше, протягом трьох незабутніх років, я був найвищим ланкою федерального комп’ютерного відділу, і врятувався від долі редактора великої комерційної газети. Я був одним із засновників першої в світі та найбільшої професійної комп’ютерної спільноти. Також, члени петиції обрали мене як першого головного директор компанії. Я працював у Монако, Швейцарії та Нідерландах, коли був надто контроверсійним у своїх поглядах, щоб працювати в США, і я консультувався з найбільшою та найкращою японською комп’ютерною компанією … »

Герб представлений ​​на цьому сайті, оскільки разом з Уолласом Екером він був одним з головних прихильників автоматизованої машинної обчислювальної техніки та інформатики в Колумбійському Університеті — як науковий співробітник лабораторії IBM Watson Labour, а також член університету Колумбії, 1945-1950. У 2003 р. Герб прочитав мою історію, і ми розпочали інтенсивне листування, яке тривало до його смерті. Він зробив значний внесок у розвиток інформатики як науки. Аби пересвідчитись, ви можете скористатись цим сайтом, поставивши «Грош» в полі пошуку на головній сторінці історії (або просто натисніть тут).

Герб був ходячою людською енциклопедією: цінувалася не тільки його універсальність і всеосяжність, він пам’ятав всі деталі: люди, машини, події, організації, технології програмування з темних століть, кожну машину IBM і комп*ютерну модель протягом півстоліття. Він був щедрим і відвертим із своїми знаннями, з самогубним почуттям гумору, і, треба сказати, він був палким шанувальником жінок, рідкісною рисою притаманною його статі в ті роки. Як помітно з його автобіографії, він провів надзвичайно повноцінне життя і був надзвичайно відкритий щодо своїх недоліки. Натисніть на смужку зображення вгорі, щоб переглянути галерею особистих фотографій. Організація та маркування цих (та багато інших, ще непоказаних) — це проект, який він не зміг завершити.