Парові локомотиви Lego

Історичні парові локомотиви, такі як «Ракета» Стівенсона, служили натхненням для пневматичних машин, відображених на цій сторінці. Це фото з публікації Д.Х. Терстона, «Історія зростання парового двигуна» (Appleton, New York, 1878).

Марка 1

локомотив Lego марка 1локомотив Lego

На розробку цих компактних двоциліндрових двигунів в автомобілях(див. фото) надихнули розробки доктора С. С. Со і Джо Нагати — і на їх веб-сайтах можна знайти набагато більше деталей. Два циліндри ведуть один і той же колінчастий вал, але на 90 градусів відійшли від фази. Таким чином, один циліндр виробляє свій максимальний крутний момент, коли інший проходить через мертві центри на кінці удару. Це зменшує необхідність у великому маховому колесі, який допомагає одноциліндровим двигунам проходити повз мертвих центрів. Клапани, які розподіляють стиснене повітря на кожну сторону поршнів, керуються розподільним валом, підключеним до колінчастого валу зубчастими передачами. У Марці I, показаному вище, клапан та їх механізм знаходяться всередині автомобіля, між циліндрами та ведучими колесами. Регулювання часу клапанів, безумовно, є найтривалішою частиною будівництва автомобіля. Стиснене повітря виробляється насосом, що керується електричним двигуном, і зберігається у синьому резервуарі.

Цегла CRX дійсно використовується як витончений футляр для акумулятора, і ці автомобілі можуть бути однаково якісно побудовані за стандартним корпусом.

Марка 2

локомотив Lego марка 2 локомотив Lego марка 2

Моя машина другого покоління — Марка II. Схожа на Марка I, але він був побудований таким чином, щоб максимально використовувати двигун та бокові труби для легкого перегляду. Дві фотографії вище показують Марку II у повному спектрі. Двоциліндровий насос на передній панелі керується електричним двигуном під синім повітряним баком. Синя трубка веде від насоса до резервуара, а також від бака до клапанів.

Парові локомотиви Парові локомотиви

Ці дві картинки показують у повному розмірі двигун Марки II; неповне зліва і з клапанним стрижнем, відірваним від клапана справа. Стиснене повітря надходить у вентиль через синю трубку. Він направлений на дві сторони поршня через світлі та темно-сірі трубки відповідно до положення клапана. Поршень керуэ зубчастим колесом, яка з’єднується з меншим колесом на коловорот (прихована за шиною). Великі зубчасті колеса правої та лівої сторони, які на 90 градусів відходять від фази, з’єднані через колінчастий вал. На колінчастому валу всередині автомобіля знаходиться третя велика корба, яка приводить в дію розподільний вал через велике колесо, яку помітно у верхній частині автомобіля. Блок на розподільному валу приводять клапани через поршневий двигун. Для максимально плавної роботи корпус клапана прикріплений до бокової частини автомобіля 2 1/3 Лего одиниць під колінчастим валом. (Це трюк, який я дізнався з стаціонарного двигуна К. С. Соу.) Циліндровий стержень знаходиться на тому ж рівні, що й колінчастий вал.